سـؤالات متـداول کاربران

• آپلودسنتر آسمان چیست و چه کاری انجام می دهد؟
آپلودسنتر آسمان سرویسی رایگان جهت به اشتراک گذاری فایل ها و تصاویر شما در سطح اینترنت می باشد. در این سایت شما می توانید به عنوان کاربر مهمان ، کاربر با عضویت معمولی و یا کاربر ویژه ، به صورت عمومی یا خصوصی اقدام به آپلود فایل نمائید. پس از اتمام آپلود، لینک دانلود فایل یا تصویر جهت هرگونه استفاده در اختیار شما قرار می گیرد.
• نحـوه آپلود فایل ها چگونه است؟
به صفحه ی اصلی سایت وارد شوید. برای آپلود فایل از کامپیوتر، روی دکمه انتخاب کلیک کرده و فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب شدن فایل ، روی دکمه آپلود کلیک کنید تا فرآیند آپلود آغاز شود. میزان پیشرفت آپلود را با درصـد می توانید مشاهده کنید.
برای دانلود فایل از آدرس باید عضو سایت باشید. ابتدا با نام کاربری خود وارد سایت شوید. سپس به صفحه اصلی سایت مراجعه و برگه دانلود از آدرس را انتخاب کنید. فیلدی برای وارد کردن لینک مستقیم فایل مشاهده می کنید. لینک دانلود باید کاملاً مستقیم باشد. لینک را وارد کرده و روی دکمه آپلود کلیک کنید تا فرآیند آپلود آغاز شود.
پس از اتمام آپلود لینک دانلود فایل در اختیارتان قرار می گیرد. لینک تصاویر کاملاً مستقیم می باشد و لینک دانلود فایل ها پس از ورود به صفحه دانلود در دسترس خواهد بود.
• میزان فضای در نظر گرفته شده برای هر کاربر چقدر است؟
کاربر با عضویت رایگان : 1 گیگابایت
کاربر با عضویت ویژه : فضای اختصاص داده شده به کاربران ویژه به چهار دسته تقسیم می شود.
( 5 گیگابایت - 10 گیگابایت - 15 گیگابایت - 20 گیگابایت )
کاربران ویژه در صورت نیاز می توانند حجـم اضافی خریداری نمایند.
• میزان حجم مجاز برای آپلود هر فایل چقدر است؟
محدودیت حجـم برای آپلود از کامپیوتر به ازای هر فایل برای کاربران مهمان 2 مگابایت ، برای کاربران با عضـویت رایگان 40 مگابایت و برای کاربران ویژه 1 گیگابایت می باشد.
برای دانلود از آدرس به ازای هر فایل برای کاربران مهمان 0 مگابایت ، برای کاربران با عضـویت رایگان 10 مگابایت و برای کاربران ویژه 100 مگابایت می باشد.
• مزایای عضویت در آپلودسنتر آسمان چیست؟
با عضویت در آپلودسنتر آسمان می توانید از امکانات مخصوص کاربران استفاده نمائید که به چند نمونه اشاره می شود:
2- حجم مناسب جهت آپلود انواع فایل و تصویر
2- ماندگاری همیشگی برای تصاویر و فایل های دارای بازدید
3- امکان دانلود از آدرس جهت کپی فایل ها در پنل کاربری شما
4- پشتیبانی از اکثر پسوندهای فایل جهت آپلود
5- دارای پنل کاربری پیشرفته برای مشاهده و مدیرت فایل ها
6- ارسال آخرین اخبار سایت به ایمیل کاربران عضو
• چگونه کاربر ویژه شویم؟
ابتدا باید در سایت عضو شوید. پس از عضویت به صفحه اشتراک ویژه مراجعه و یکی از اشتراک ها را انتخاب نموده و روی دکمه پرداخت کلیک کنید. در صفحه جدید ، اشتراک انتخاب شده را مشاهده می کنید. پس از وارد کردن نام و نام خانوادگی و ایمیل خود روی دکمه اتصال به درگاه پرداخت کلیک کنید. پس از گذراندن مراحل پرداخت ، در صورتی که تراکنش با موفقیت انجام شود اشتراک ویژه شما به صورت اتوماتیک فعال خواهد شد. شناسه تراکنش انجام شده در اختیار شما قرار می گیرد.
• تمدید اشتراک ویژه چگونه است؟
ابتدا باید با نام کاربری خود وارد سایت شوید. سپس به صفحه اشتراک ویژه مراجعه و یکی از اشتراک ها را انتخاب نموده و روی دکمه پرداخت کلیک کنید. (می توانید اشتراک خود را تغییر دهید.) پس از گذراندن مراحل پرداخت ، در صورتی که تراکنش با موفقیت انجام شود اشتراک ویژه شما به صورت اتوماتیک تمدید خواهد شد و ماندگاری فایل های آپلود شده نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
• ماندگاری فایل ها تا چه مدت می باشد؟
مدت نگهداری تصاویر : تصاویر برای همیشه نگهداری خواهند شد.

مدت نگهداری فایل های کاربران معمولی :
فـایل ها 90 روز پس از آخرین دانلود حذف خواهند شد و تا زمانی که فایل شما دانلود داشته باشد حذف نخواهد شد و مدت نگهداری تمدید می گردد.

مدت نگهداری فایل های کاربران ویـژه :
ماندگاری فایل های کاربران ویـژه به بسته انتخابی آنها بستگی دارد و 90 روز به ماندگاری هر بسته اضافه می شود. یعنی مدت نگهداری فایل های کاربران ویژه 90 روز بعد از اتمام بسته انتخابی آنهاست. به عنوان مثال :

بسته انتـخاب شده مدت زمان نگهداری هر فایل
30 روزه 30 + 90 = 120 روز

این 90 روز برای فـایل های با حجـم کمتر از 40 مگابایت (مانند کاربران معمولی) با هر بار دانلود تمدید می شود. اما مدت زمان نگهداری فایل های بالای 40 مگابایت با تمدید اشتراک ویـژه افزایش پیدا می کند. در صورت عدم تمدید اشتراک ، زمان نگهداری فایل ها به پایان رسیده و توسط سیستم حذف خواهند شد. با هر بسته ای که اشتراک خود را تمدید کنید به مدت همان بسته به زمان نگهداری فایل های شما اضافه خواهد شد.
(در این مثال) ماندگاری همه فایل هایی که طی این 30 روز آپلود می شوند 120 روز خواهد بود.

سایر بسته ها :
بسته انتـخاب شده مدت زمان نگهداری هر فایل
90 روزه 90 + 90 = 180 روز
180 روزه 180 + 90 = 270 روز
365 روزه 365 + 90 = 455 روز


• درصورتی که سؤالات دیگری دارید در قسمت تماس با ما سؤال خود را مطرح کنید.