قوانین سایت

کاربر گرامی ،

لطفاً قبل از استفاده از خدمات آپلودسنتر آسمان، قوانین زیر را به دقت مطالعه فرمائيد. توجه نمائید كه استفاده از این سایت به منزله موافقت شما با قوانین اعلام شده می باشد.
مسئولیت کلیه ی فایل های به اشتراک گذاری شده بر عهده ی کاربر آن فایل بوده و آپلودسنتر آسمان هیچ مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
در صورت هرگونه استفاده ی غیر مجاز، این آپلودسنتر می تواند به نحو مقتضی با کاربر متخلف برخورد نماید که این برخورد می تواند شامل حذف فایل ها یا انسداد حساب کاربری خاطی، با یا بدون اخطار قبلی باشد و حق هرگونه پیگیری قانونی برای این آپلودسنتر محفوظ می باشد.

شرایط عمومی:
هر گونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می باشد.
در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل آپلودسنتر آسمان اعم از اعتصاب عمومی، آتش سوزی صاعقه، حملات هکری، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای آپلودسنتر آسمان با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد، مسئولیتی متوجه این آپلودسنتر نخواهد بود.
این آپلودسنتر تمام تلاش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایل های کاربران بکار می گیرد، اما کلیه کاربران آپلودر موظفند از اطلاعات آپلودشده خود نسخه پشتیبان داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه آپلودسنتر آسمان نخواهد بود.

از آپلود و انتـشار فایل هایی که در زیر ذکر شده اند خودداری نمائید:

  • هر نوع فایل غیر اخلاقی و مبتذل
  • آپلود تصاویر شخصی یا خانوادگی (چه عمومی باشد چه خصوصی)
  • فایل هایی که مربوط به خصومت های شخصی و یا قومی می باشد.
  • هر نوع فایل که به هر نحو قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران را نقض می کند.
لازم به ذکر است فایل هایی که خلاف قوانین سایت باشند حذف خواهند شد. آپلود 98 حق دارد به صلاحدید خود هرگونه فایلی را که به گونه ای برای سرور خطر آفرین است یا به هر نحوی باعث اتلاف بیهوده ی منابع سایت می شود را حذف یا جایگزین نماید. در صورتی که گزارشی مبنی بر تخلف و عدم رعایت قوانین، از سوی کاربران ارسال شود، فایل مورد نظر پس از بررسی در صورت لزوم حذف خواهد شد.

اطلاعات ذخیره شده در آپلود 98، تنها در صورت وجود حکم قضایی معتبر، به مقامات جمهوری اسلامی ایران ارایه خواهد شد.

ممکن است قوانین سایت بدون اطلاع قبلی تغییر کند.